Rozwiń swój biznes
i markę osobistą
z darmową aplikacją Wellmify

Rozwiń swój biznes i markę osobistą z darmową aplikacją Wellmify

Pobierz aplikacje dla klientów

661cffcc3d52f

O aplikacji

Zaprojektowana przez profesjonalistów dla profesjonalistów 

Czemu warto pracować z pomocą Wellmify?

Kalendarz umożliwi Ci
łatwe zarządzanie swoim
czasem i pracą

Zwiększysz Twoją widoczność
 
dla nowych oraz
 
stałych klientów

Uzyskasz 

więcej rezerwacji, 

zwiększysz swoje zyski

Odzyskasz czas 

dla siebie, 

a my zajmiemy się resztą

O aplikacji

Zaprojektowana przez profesjonalistów dla profesjonalistów

Czemu warto pracować z pomocą Wellmify?

Kalendarz umożliwi Ci
łatwe zarządzanie swoim
czasem i pracą

Zwiększysz Twoją widoczność dla nowych oraz stałych klientów

Uzyskasz 

więcej rezerwacji, 

zwiększysz swoje zyski

Odzyskasz czas 

dla siebie, 

a my zajmiemy się resztą

pobierz teraz!

O aplikacji

Zaprojektowana przez profesjonalistów dla profesjonalistów

Czemu warto pracować z pomocą Wellmify?

661cffcc3d52f

Kalendarz umożliwi Ci
łatwe zarządzanie swoim
czasem i pracą

Zwiększysz Twoją widoczność dla nowych oraz stałych klientów

Uzyskasz 

więcej rezerwacji, 

zwiększysz swoje zyski

Odzyskasz czas 

dla siebie, 

a my zajmiemy się resztą

pobierz teraz!

Benefity

Korzystaj 

ze wszystkich
funkcji aplikacji 

za free

wszystko dla ciebie

Korzystaj 
ze wszystkich 
funkcji aplikacji 
za free

Opinie

Co mówią o nas Profesjonaliści

@mitek_makeup

"Aplikacja fajnie zrealizowana i prosta w obsłudze.

Dobrze jest mieć kalendarz pod kontrolą przez cały czas."

@natali_rudaya_

"Na początku ciężko było się przestawić, ale po jakimś czasie okazało się,

że aplikacja jest super prosta i pomocna. 
Moje klientki i ja jesteśmy zadowolone!"

@fixaesthetic

"Super nam się pracuje,

mega proste rezerwacje i panel sterowania aplikacją. 

Wszystkie klientki i my sobie chwalimy!"

@olga_lytvynets

"Bardzo mi się podoba funkcjonalność aplikacji i to,
że po zapisie od razu przychodzi do klienta sms z info."

FAQ

Najczęściej 
zadawane 
pytania

Aplikacja Wellmify łączy profesjonalistów i klientów z całego świata, umożliwiając online rezerwacje usług beauty.

 

Wersja dla profesjonalistów pracujących w branży beauty jest wielofunkcyjną i prostą w obsłudze aplikacją do zarządzania kalendarzem wizyt online oraz świetnym narzędziem do autopromocji. Z Wellmify będzie Ci łatwiej rozwinąć swoją działalność i dotrzeć do nowych klientów!

 

Wersja dla klientów ułatwi zapisy Twoim klientom i pozwoli im umawiać się na usługi przez 24/7, bez konieczności dzwonienia czy pisania. Wellmify wysyła przypomnienia o Twoich wizytach, umożliwia komunikację przez czat i oferuje wiele innych funkcji. 

Aplikacja Wellmify działa na dwóch systemach operacyjnych: Android i iOS.

Nie. Aplikacja Wellmify - dla profesjonalistów jest przeznaczona dla osób pracujących samodzielnie. Przykładowo - w sytuacji, w której z jednego konta korzystałaby więcej niż jedna osoba, dwóch klientów nie mogłoby się umówić na tą samą godzinę. Dlatego właśnie każdy powinien mieć swoje konto

Aby założyć konto wystarczy podać swój numer telefonu oraz imię i nazwisko. To tak proste!

Podczas rejestracji w aplikacji wybierasz tylko jedną z tych dwóch opcji. Rezerwacja ekspresowa umożliwia natychmiastową akceptację wizyty w dostępnym terminie w kalendarzu. Wybierając ten tryb pracy, zwalniasz się z obowiązku ręcznej akceptacji wizyt, ponieważ aplikacja zrobi to za Ciebie. Natomiast rezerwacja standardowa wymaga Twojej ręcznej akceptacji każdej rezerwacji, która oczekuje na odpowiedź (przy wyborze tego trybu pracy ponosisz odpowiedzialność za każdą rezerwację).

Tak. Możesz świadczyć usługi zarówno z dojazdem do klienta, jak i stacjonarnie w tym samym czasie. Wystarczy, że włączysz funkcję usługi z dojazdem, co umożliwi klientom rezerwację Twoich usług z dojazdem prosto do ich domu oraz miejsca, gdzie usługa ma się odbyć. 

Klienci będą widzieć Cię na mapie w miejscu przez Ciebie wcześniej określonym (pod adresem wskazanym podczas uzupełniania danych profilowych).

Nie. Z uwagi na prywatność, Twój numer telefonu nie jest dostępny dla klientów. W przypadku pytań, klienci mogą kontaktować się z Tobą za pośrednictwem czatu.

Nie. Wszystkie informacje dotyczące Twojego profilu zostały przypisane do numeru telefonu, z którego dokonałeś/aś rejestracji. Jeśli będziesz potrzebować pomocy, zawsze możesz skontaktować się z nami.

W zakładce Profil znajdziesz dwie opcje: Udostępnij profil oraz Skopiuj link. Klikając w link, klient korzystający z aplikacji zostanie przekierowany bezpośrednio do Twojego profilu w aplikacji, natomiast klient, który nie ma aplikacji, zostanie przekierowany do Twojego profilu na stronie internetowej.

 

Pamiętaj, aby umieścić Twój link na Instagramie oraz Facebooku jako witrynę internetową, co umożliwi Twoim klientom samodzielne rezerwowanie wizyt u Ciebie.

Adres nie jest widoczny w Twoim profilu. Staje się dostępny dla klientów po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji.

Masz wyświetlanie kalendarza Twoich wizyt według dnia, tygodnia lub miesiąca. Dodasz tam wizyty samodzielnie i zarezerwujesz swój czas prywatny. Dodatkowo, udostępnisz na social mediach swoje dostępne godziny na rezerwacje.

Jeśli ustalisz godziny i dni pracy w swoim Profilu, zostaną one zapisane jako stałe. Jeśli potrzebujesz zmienić godziny pracy w konkretnym dniu lub dodać kolejne dostępne godziny, zawsze możesz dostosować je w zakładce Kalendarz (widok dnia). 

W kalendarzu zawsze masz możliwość dodania rezerwacji samodzielnie lub zarezerwowania czasu dla siebie. 

Wizyta klienta: samodzielnie zarezerwujesz wizytę uzupełniając niezbędne informacje, takie jak: imię klienta, numer telefonu, rodzaj usługi i jej koszt. Po dokonaniu rezerwacji, Twój klient otrzyma potwierdzenie za pomocą wiadomości.

 

Czas prywatny: zawsze możesz zarezerwować czas dla siebie w trakcie godzin pracy, co sprawi, że ten okres stanie się niedostępny dla rezerwacji przez Twoich klientów.

Tak, ale musisz uwzględnić ten czas przerwy w czasie trwania usługi.

Tak. Cały czas będziesz widoczny/a na mapie. Klienci będą nadal mogli dokonywać rezerwacji Twoich usług poza okresem, w którym zrobiłeś/aś sobie przerwę (będą to widzieli jako Wybrany czas jest niedostępny).

To zależy od opcji którą wybierzesz przy uzupełnianiu danych profilowych. Jeśli wybierzesz “Tryb pracy - Rezerwacja Ekspresowa” to wizyty będą automatycznie Akceptowane. Jeśli wybierzesz “Tryb pracy - Rezerwacja Standardowa” - wizyta musi być przez Ciebie potwierdzona.

Nie. Nawet jeśli nie potwierdzisz wizyty, termin ten nie będzie dostępny dla innych klientów.

Tak. A Ty dostaniesz powiadomienie z aplikacji o zmianę terminu wizyty. 

Tak. A Ty dostaniesz powiadomienie z aplikacji z informacją, że klient z niej zrezygnował.

Tak. Zawsze możesz zmienić termin wizyty. Wtedy należy poczekać aż klient zaakceptuje Twoją prośbę. Jeśli nie dostaniesz potwierdzenia w momencie kiedy potrzebujesz - zawsze możesz skontaktować się z klientem za pośrednictwem czatu albo zadzwonić. 

Tak. Zawsze możesz odwołać wizytę albo zaproponować klientowi inny dostępny termin wizyty za pomocą przycisku Zmień termin.

Rezerwacje grupowe możliwe tylko w kategorii Eventy (wesele, impreza, sesja zdjęciowa oraz halloween). Dostajesz prośbę o rezerwację grupową (np. na wesele), omawiasz szczegóły z klientem i samodzielnie dodajesz rezerwację. 

W tej zakładce możesz przeglądać informacje o klientach, którzy mieli już rezerwacje, dodawać nowych klientów samodzielnie oraz importować dowolnego klienta ze swoich kontaktów. 

Tutaj znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące profilu klienta i jego wizyt. Dodatkowo, masz możliwość kontaktowania się z klientem  poprzez czat, numer telefonu oraz dokonywania rezerwacji wizyt.

Możesz bezpośrednio komunikować się z klientami poprzez czat dostępny w aplikacji oraz korzystając z ich numeru telefonu.

Tak. Numer telefonu klienta jest zawsze dostępny, jeśli chcesz się z nim skontaktować.

Możesz dodawać nowych klientów za pomocą przycisku Dodaj klienta lub Dodaj klienta z kontaktów. Jeśli dodajesz klienta samodzielnie, potrzebujesz jego imię i numer telefonu. Jeśli dodajesz klientów z Twoich kontaktów, aplikacja automatycznie zapisze ich do bazy klientów.

Wystarczy wejść w zakładkę Klienci, kliknąć w przycisk Dodaj klienta z kontaktów, wybrać kontakty które chcesz dodać i gotowe! Możesz również zaprosić klientów za pomocą Twojego linku do profilu. W momencie pierwszej rezerwacji ten klient zostanie automatycznie przypisany do Twojej bazy klientów.

Wyślij klientom swój spersonalizowany link do profilu. Klikając w niego oni z łatwością zezerwują wizytę u Ciebie. Link znajdziesz w zakładce Profil.

Niekoniecznie. Po udostępnieniu linku do Twojego profilu ci klienci, którzy mają aplikację, zostaną przekierowani do Twojego profilu w aplikacji, natomiast ci, którzy nie posiadają aplikacji, zostaną przekierowani do Twojego profilu na stronie internetowej. W obu przypadkach klienci mogą łatwo dokonywać rezerwacji. Zalecamy zachęcanie klientów do korzystania z aplikacji, ponieważ oferuje ona dodatkowe funkcje, co przekłada się na lepsze ogólne doświadczenie.

Jeśli taka sytuacja się wydarzy, zawsze możesz zaznaczyć jego nieobecność używając przycisku Klient nie przyszedł, który znajdziesz na kartce z wizytą. To pozwoli Ci w przyszłości przeanalizować zachowanie klienta i w razie potrzeby ograniczyć mu rezerwacje Twoich wizyt (ręcznie).

Tak. Powiadomienia oraz SMS-y są wysyłane 24 godziny przed planowaną wizytą. Użytkownicy posiadający aplikację otrzymają powiadomienia w aplikacji, natomiast klienci, którzy nie mają aplikacji, dostaną SMS.

Tak. Za wysyłanie powiadomień oraz SMS nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Nie. Aplikacja sama automatycznie wysyła powiadomienia oraz SMS 24h przed nadejściem każdej wizyty.

Nie. Tylko osoby, które faktycznie skorzystały z Twoich usług mogą zostawić Ci ocenę bądź komentarz.

Tak. Oceny i komentarze są widoczne dla Ciebie i wszystkich osób, które korzystają z Wellmify. 

Tak. Masz możliwość odpisać na opinie klienta.

Nie. Jeśli uznasz, że komentarz jest nieodpowiedni bądź obraźliwy możesz go zgłosić klikając w przycisk Zgłoś.

Tak. Aplikacją jest zupełnie darmowa. Nie ponosisz żadnych opłat za SMS-y, powiadomienia i resztę funkcji.

Nie. Przez aplikację nie przechodzą żadne płatności, dzięki temu nie pobieramy żadnych prowizji.

WELLmify dla profesjonalistów

Szukasz profesjonalisty beauty?

Zobacz co oferuje aplikacja
Wellmify dla klientów

Szukasz
profesjonalisty beauty?

Zobacz co oferuje aplikacja Wellmify dla klientów